16 Ağustos 2012 Perşembe

Ya Aykut Kocaman o konuşma yerine...


6 Temmuz 2011

Ortalık toz duman.

Fenerbahçe içinde, "Ya abi acaba ,yani olmaz ama ..." cümlelerini dost meclislerinde kuranlar çok.İnsanlık hali,kızamıyorsunuz.

Gazeteye ilan verelim fikirlerine "Durun bakalım ,daha neyin ne olduğu belli değil" diyen büyük(!) isimler var.

Fenerbahçeliler en küçük iyi haber kırıntısına muhtaç.
Bir açıklama gelir mi diye gözler FBTV'den ayrılmıyor...
Haberler hep bölük pörçük.

En yakın dostunuz bile "Ben de inanmıyorum ama Emenike'nin para sayarken görüntüsü bile varmış.Nasıl olur ya ..." diyebiliyor...

Gazeteler, televizyonlar bombardımanda ,gökten kemik yağıyor...

Haber bomba gibi "Aykut Hoca Basın Toplantısı yapacak"
Telefonlar susuyor,herkes ekrana kitlenmiş.


Hiç düşündünüz mü ,ya o gün Aykut Kocaman çıkıp "Fenerbahçe tertemizdir ,geçen yıl saha içinde aslanlar gibi mücadele edip kazandık ama iddialar da çok ciddi.Aklanana kadar görevime devam etmiyorum" deseydi ? Hiç bir suçlama falan yapmadan ,görevi bıraksaydı...

Kesin olan, Liseli Medya'nın ve 3 Temmuz darbecilerinin en sevdiği isim olurdu.

Belki şimdi milli takımın başındaydı.
Belki Fenerbahçe, Bank Asya 'dan Elazığspor yerine lige dönmüştü.
Mehmet Ali Aydınlar'ı kestiremiyorum ama belki hala TFF başkanıydı.Fenerbahçe başkanlığı mı ? Planı vardı elbette ama imkansızdı !

Kimse gücenmesin alınmasın,herkes sus pus beklerken ilk kurşunu Aykut Kocaman attı.
Kurgu bozuldu !
...
...
Bir sene sonra savcı beyin sözlerini de yazalım :
"Önce Radikal'den İsmail Saymaz'a, sonra da Hürriyet'ten Ertuğrul Özkök'e içini döken savcı Mehmet Berk, bir itirafa soyunuyor: Şike davasının Balyoz gibi 3-4 ay konuşulup biteceğini sandık, yanıldık."

6 yorum:

Behçet Üstün dedi ki...

Beynine, yüreğine sağlık

Gökalp koçer dedi ki...

Aykut hocanın bu duruşunu taktir ediyorum ama bu teknik bakımdan kötü olduğu ve CL için yetersiz bir hoca olduğu gerçeğini değiştirmez.

Adsız dedi ki...

Hazziktir Gökalp sende insan olarak çok yetersizsin! Nerden çıkardın kriterin ne diye soracaksınız kesin ! senin kriterin neyse benimki de o :)

Yamanni dedi ki...

hep deriz yaa alex fergusonumuz olsun diye.biz bu adamları ikide bir yollayıp durursak nasıl olacak bizim alex fergusonumuz. man. utd ilk iki sene sonrasında gönderseydi fergusonu şimdi dünyanın bir numarası olabilir miydi. adam bir sene şampiyon olmuş bir sene kılpayı kaçırmış. iki kupa almış. kimi getireceksin. bize dünyanın en iyi teknik direktörleri gelmedi mi? nedir bu teknik adam değişikliği her sene. biraz daha sabır biraz daha destek. alex gittikten sonra aslında kendi sistemini kuracak bu adam.beklemek lazım.

Adsız dedi ki...

Zaten 2005-2006 yılında konyada yaptığı konuşma bundan farklı değildi. o yüzden gitseydi ne şekilde olursa olsun önemli değildi.

Can Mert Aydın dedi ki...

Herkes biliyo bunun şike meselesi olmadığını. Aziz Yıldırım bas bas bağırıyo bu bir siyasi meseledir diye.