9 Temmuz 2010 Cuma

"Ahtapot'a Güveniyoruz,Metrobüs'e biniyoruz"


Kahin Ahtapot Paul’ün  2010-2011 futbol sezonumuza etkileri neler olacak ?

İşte Tam Liste !

Böyle  tırışkadan bir konuya ilk Telegol'un dahil olacağını tahmin etmek kolay ! Stüdyo’ya dev bir akvaryumun içine ahtapot konulacak .Çekimler onun önünde yapılacak ,8 kol adını verdikleri  ahtapota tahminler yaptırılacak.Gökmen ,2 program sonra ahtapot’un değiştirildiğini söyleyecek.Serhat Ulueren Ethica hastanesinden 8kol’un değişmediğini gösteren DNA testi sonuçlarını açıklayacak.

Fanatik gazetesi kendi ahtapotu “ahtapot selim” e at yarışı ve iddia tahminleri yaptıracak.
Beşiktaş tribünleri “deniz hayvanını yerim,tahminini yemem” pankartı açacak.

Vatan gazetesi bir akvaryuma Rijkaard,Schuster ve Aykut’un bulunduğu kavanozlar koyup “Önce kim gidecek ?” araştırması yapacak,tabii Aykut çıkacak !

Digiturk ,müzik ve radyo kanallarının bulunduğu balıklı görüntüye ahtapot ekleyecek.Dsmart ahtapot-tv’yi kurup HD yayına geçecek,CL ligi maçları buradan şifreli yayınlanacak.Tepkiler üzerine Bursaspor maçları şifresiz Fenerbahçe'ninki şifreli olacak.

Mehmet Çitçi,Marca gazetesine dayanarak yaptığı haberde Aziz Yıldırım’ın İspanya’nın en büyük ahtapot çiftliğinin hisselerini aldığını yazacak.Fenerbahçe resmi sitesi “Sayın başkanımızın ahtapot çiftliği olmadığı gibi ,herhangi bir çiftliği de yoktur.Son günlerde Fenerbahçe’nin Aziz Yıldırım’ın çiftliği olduğu haberlerini yapanlar hakkında kanuni işlem başlatılacaktır.Kamuoyuna saygıyla duyururuz” diyecek.

Reha Muhtar balıkadam kıyafeti giyip Turkuazoo’daki dev ahtapot ile canlı yayında top oynayacak.

Trabzonlu taraftarlar denizden yakaladıkları ve Temel -III adını verdikleri ahtapot’u yan hakeme atınca oyun duracak,yan hakemin yüzündeki vantuz çıkarılınca maça devam edecek.

Melih Gökçek karada yaşayan Ankara Ahtapot’unu yetiştirdiklerini açıklayacak.Haber yalan çıkacak.

Erman Toroğlu “ahtapotun sadece salatası iyi olur.Bak ahtapot dedin de, adamın biri kızla parkta otururken “keşke ahtapot olsam,8 kolum olsa da sana öyle sarılsam” deyince kız “sen önce elindeki iki kolu kullan yeter” demiş.8 kol ne demek yaw ,grup mu var ? 8 kol anca grup sekste olur” deyince RTÜK’ten uyarı alacak.

Dünyanın en büyük ahtapot'unu ,Atlanta'daki "Georgia Aquarium" dan satın almak için 3 büyükler kıyasıya savaşacak.Beşiktaş görüşmelerin başladığını ahtapot ile anlaştıklarını akvaryum sahibi ile görüşmelerin sürdüğünü borsaya bildirecek.Galatasaray,TOKİ'den Seyrantepe'nin önüne dev akvaryum yapılıp içine de ahtapotun konmasını isteyecek.FBTV'den  "Dev ahtapot Fenerbahçemiz'de" alt yazısı geçecek. Güiza + 2m Euro'ya dev ahtapot Türkiye'ye gelecek.Faruk Ilgaz tesislerine konulacak.

Galatasaray-Fenerbahçe maçından önce Digiturk kahin ahtapot Paul’e sonucu soracak.Saat başı canlı yayında Şansal Büyüka :”Şimdi Bahri’ye bağlanıyoruz,Bahri kulağın deliktir senin,var mı bir gelişme ?” diyecek.Sonuç “Galatasaray Kazanır” çıkınca ,Galatasaray taraftarları Fenerbahçe maçından önce “Ahtapot’a güveniyoruz,Metrobüse biniyoruz” pankartı açacaklar,Fenerbahçe maçı 3-1 kazanacak…

Hiç yorum yok: